modafeon

در هیئت عاشقان علم بودم کاش
یک مصرع شعر محتشم بودم کاش
در روضه عباس به خود می گفتم
ای کاش مدافع حرم بودم کاش

بسمِ الربِّ الشُّهداءِ و الصِّدّیقین

اجتماع بزرگ مدافعان حرم و یادواره شهیدان تقی زاده و علیزاده در تاریخ جمعه ۲۴  شهریورماه ۱۳۹۶  در حسینیه حاج آقا بزرگ چاهشرف برگزار خواهد شد.

این مراسم با حضور خانواده های محترم شهدای مدافع حرم آل الله برگزار خواهد بود و طی آن تنی چند از مدافعان حرم به سخرانی و مدیحه سرایی خواهند پرداخت.  

شروع مراسم از ساعت ۲۱ خواهد بود.

همه مهمان شهدا هستيم

ما را در سنگر شهدا ياري كنيد

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

photo_2017-03-05_00-59-49

 

یادواره شهیدان مزارعی و مهربان در تاریخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۵ در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) برگزار شد. این مراسم با خوش­آمدگویی حاج­آقا حقایقی به میهمانان و حضار آغاز شد و سپس سردار زارعی به بیان مسایل روز و ارتباط آن با تفکر شهدای جنگ تحمیلی پرداخت. در ادامه حاج آقا مختاری از رزمندگان دفاع مقدس و کارشناس مسایل سوریه به بیان مسایلی در باب مسایل عقیدتی سیاسی مربوط به مسایل منطقه و مدافعان حرم پرداخت. که گزیده سخنان ایشان  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمه الله

“موضوعی که قصد بیان کردن آن را برای عزیزان دارم یک بحث طولانی است در رابطه با بحث براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که اسم آن را “موج سوم” و یا “خروجی ۲۰۲۰” گذاشتند. چون وقت نیست مختصراً عرض می کنم.

  • همین فرمایشاتی که جناب سرهنگ کردند: عده ای می خواهند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند چه کسانی هستند؟

توی این پِرُسه  نام ،  آدرس ، کسانی که صدر انقلاب تا به امروز بودند و هستند و خواهند بود را مشخص کردم و خواستم یک بحث کلی برای شما پیاده کنم ولی ضیق وقت است و شما هم خسته هستید.

بحث اصلی :

فوکوباما یکی از استراتژی نویس های وزارت امور خارجه آمریکاست که اسمش ژاپنی است ولی خودش زاده آمریکاست و یک آدم بسیار زرنگ و چابک و نظریه نویس در مورد براندازی نظام ها.

فوکوباما میگه پایان تاریخ نزدیک شد. ایشان کتابی داره به نام “پایان تاریخ” در این کتاب مثال زده و میگه تاریخ جنگ های متفاوتی را از خودش نشان داده ؛ از جنگ هابیل و قابیل تا امروز آدم هایی آدم های دیگر را کشته اند ؛ از جنگ جهانی دوم دو تا ابرقدرت را مثال می زند و همچنین از یک حیوان (نهنگ) به نام تایگر شارک یاد می کند. این حیوان زمانی که بچه می زاید۴۰۰ تا بچه به دنیا می آورد و سریعاٌ دو دسته ۲۰۰ تایی می شوند و همدیگر را می خورند تا ۲۰۰ تا باقی بمونند و دوباره دو دسته ۱۰۰ تایی و آنقدر این کار را ادامه می دهند تا در نهایت ۲ تا باقی می مانند و دوباره شروع به تولید مثل می کنند.

*بعد از جنگ جهانی دوم یک تایگر شارک (ابر قدرت شرق، شوروی و ابر قدرت غرب سرمایه داری آمریکا) با همدیگر شروع به جنگ کردند و این جنگ در ابتدا لفظی بود.

***شهدا کار خودشون رو کردند ما چکار کردیم. در مجلسی که داخلش حقوق فلان مدیر  ۲۵ میلیون تصویب میشه . آیا ما نامه نوشتیم برای آقای مجلس که آقا جان ما این قانون رو قبول نداریم؟

ما این قانون ارتفاع حقوق را قبول نداریم . گل شده یا پنالتی صوت داور باید به صدا در بیاید!!

متأسفم تو این وضعیتی که ما الان داریم پیش میریم به حوزه خطرناک است.

ما حواسمون جمع است این طور نیست ندانیم با چه کسی طرف هستیم و با چه پروژه ای روبرو هستیم.

شرق  و غرب جنگ های لفظی را شروع کردند و همدیگر را تهدید می کردند . آنها آمدند و کشوری مثل شیلی را گرفتند.

بعد از این پروژه رو آوردند به جنگ های چریکی ،خانم شامورا یک ویلچرنشین میاد وارد سازمان سی ان ای یک کشور می شود و می گوید : ما ۴٫۵ تریلیون دلار خرج کردیم تجهیزات براش خریدیم و بهش گفتیم آقا شما باید چکار کنی و سه تا شعار بهش یاد دادیم

۱-اصلاحات

۲- توسعه اقتصادی

۳- توسعه سیاسی

این سه تا شعار را بهش یاد دادیم تا همراه با دانشگاهی ها و آنهایی که اهل قلم هستند زیر نظر سازمان سی آی ای مطالب را یادداشت و جمع آوری کنند.

**این مطالب توی اینترنت هست و حتما سرج کنید. بحث جالب و خوشکلی است، همین جوری از کنارش عبور نکنید.

*** بحث جنگ نرم است ما از دعوا کردن یک تایگر شارک شروع کردیم. جنگی که داشتیم به پیروزی می رسیدیم که شوروی رو از بین ببریم یک نفر سومی پیدا شد به نام “امام خمینی (رحمه الله علیه روحی لک الفداء) ، دیدن که اینجوری نمیشه.

۸۹ کشور غیر مستقیم و ۳۹ کشور مستقیم . ابتدا گفتند باید این فرد رو از بین برد و گرنه کارمون به نتیجه نمی رسد. اینها جمع شدند و پس از جلسات مکرر ۸ سال جنگ را بر ما تحمیل کردند و آن بلایی که می خواستند بر سر ما بیارند، آوردند.

مردم عزیز یه وقت از گفتن این حرف من  ، افرادی که به جبهه نرفتند ناراحت نشید، حالا یا زمان اجازه نداده، گاهی وقتها آدم حالیش نیست.

مردم عزیز آدم باید وقت شناس باشه. (مختار ثقفی خیلی کارا کرد، جنگ کرد ولی بی موقع بود )

اون زمانی که می آیی به جنگ یکی میگه آخرش شکسته ، یکی میگه برم چکار کنم یکی میگه آقا ما اگر کدخدا نداشته باشیم آب برای خوردن نداریم.

*.* فوکویاما نظرش اینه که: ما باید نظام جمهوری اسلامی را با شروع کردن و به راه انداختن جنگ های متفاوت از بین ببریم. همه فکر می کنند این عملیات سه ماه چهار ماه است ولو به غرض خودشون می رسند اما نه تنها شکست نخوردند بلکه یواش یواش بسیجی ها به فکر گرفتن بصره بودند و نقشه برای بغداد هم می کشیدند.

مشکلی نیست دیگه دستور دادند که حرف نزنید ۳۰ سال خفقان. دیگه باید حرف زد. چرا مقام معظم رهبری در آخرین سخنرانیش میفرماید عین عمار چرا نمیگه عین مالک . باید حرف زد باید روشنگری کرد .

جوانان رو راست  به شما بگم:

اونا برا ما نقشه کشیدن سال ۶۷ در برلین جلسه میذارن موضوع جلسه شیعه شناسی برای شکستن مقاومت دیدن نه فایده ای نداره گفتن آقا صلح کنیم. صلح را به ما تحمیل کردن. صلح را کسانی به ما تحمیل کردند که در استخر مردند. باور ندارید شما پروژه ۲۰۲۰ ارجاع میدم، پروژه ۲۰۲۰ برای ایران نیست برای یک جاسوس برجسته  بسیار حیله گر و شیطان دوم ایشون این پروژه را نوشتند پی اس آن را چه کسی دست اصلاح طلبان داد؟

به ایشون می گویند شما اگر می خواهید شوروی را ازبین ببرید جهت اطلاع خانم مارگارت تاچر میگه  ۵/۶ تریلیون دلار خرج کرد تا بتوانیم  در سازمان ک.گ.ب نفوذ کند ولی تو رده­های اول نتونست نفوذ کند چرا؟

چون تعصب کمونیستی داشتن نتونستن نفوذ کنند اجازه ورود را نمی دادند اما در رده های پایین تر از ۳ و ۴ رفتند و نفوذ کردند

مارگارت­تاچر میگه خرج کردیم ، پول دادیم: من و گاردن گفتیم بعد از جنگ دیگه شوروی باید بره ما دیگه کاری نداریم.

سپاه از این موضوع اطلاع پیدا می کند از بالا بهشون دستور میدن که آقاجان داره یک اتفاقاتی می افتد توطئه داره صورت می گیرد نفوذ داره انجام میشه در دولت آقای خاتمی انواع و اقسام نفوذ صورت گرفت حواستون جمع باشه ، یادتون نره ریش سفیدها بهتر می دونن من دارم چی میگم.

ما متاسفانه مطالباتمون فقط آسفالت گاز برق و شکر و گوشت و اینا میشه!! شهدا اینها رو از ما خواستند؟

شما بروید یک وصیت نامه شهید برای من بیاورید که داخلش نوشته باشه راستس بچه ها بعداً از جنگ اومدیم بریم کارخانه بزنید گوشت بگیریم بخوریم

یک وصیت نامه شهید بیارید.

پروژه را ورق میزنن تند تند مطالعه می کنند می بینید به به عجب چیزایی . چیزی از گرفتن نظام باقی نمونده و ارکان نظام در حال سست شدن است چند تا از وزرای آقای خاتمی الان لندن نشین هستند

از مجلس نامه آوردن برای آقا که اگر دخالت نکنید ما مجبوریم به زور بقبولونیم مثل قطعنامه و باید ساکت بشوید.

آقا چکار میکنه؟ میره مشهد و از امام رضا ع مدد می طلبه سه روز درب مسجد رو میبنده و میره اعتکاف.  شنیدید وقتی امام علی ع تنها ماند با چاه صحبت می کرد نموه اش را ما حالا داریم.

بعد از اونجا میاد میره کجا؟ حالا چه زمانیه؟ زمانی است که آمریکا حمله کرده به عراق و افغانستان. ۱۸۰ هزار نیرو در عراق ، ۵۰ هزار نیرو در افغانستان، ۷۰ هزار نیرو داخل بحرین، ۴۵ هزار نیرو در ازبکستان

ایران از هر طرف محاصره شده ، نیروهای انرژی هسته ای همه لو رفته (آقای عبدی همه رو لو داده) . تمام نیروهای برون مرزی قدس با ساعات رفت و آمد هاشون و اسم مستعارشون و برنامه هاشون کامل لو رفته است، با مهر وزارت اینه که آقا می فرماید نفوذ انجام شده و تذکر میده بخاطر بحث نفوذ در کشور است.

اگر یک مقدار نجنبیم و حواسمون جمع نباشه ، کار تمومه. شما حساب کنید ۱۴۰۰ سال گذشته است یه حکومت شیعه مونده. اینها  با شیعه مخالفند . چرا تمام دنیا با ما مخالفند؟ خب آنها با ما چکار دارند؟ آنها چرا با ما کار دارند؟

“بحث مقاومت است”

 

من یک مثال میزنم:

ما الان تو سوریه  داریم میجنگیم. ۹۰% سلاح سوریه برای کره شمالی است. کره شمالی دین داره، مسلمانه؟

کره شمالی آمده قرارداد ۴۵ ساله با سوریه بسته که تا ۴۵ سال دیگه  من به تو اسلحه میدم پول این سلاح ها رو بعد از ۴۵ سال به من بده ، چرا؟

“چون من کدخدا نمی خواهم ، من یک انسانم هویت دارم و خودم می توانم روی پای خودم بایستم و زندگی کنم ”

  • کشور کره شمالی ۴۵ سال است که تحریم کامل است.

** این اشتباه ما بود که آمدیم از کربلا شروع کردیم. ما اینها را بیدار کردیم. چون کربلا انرژی داره و شهادت طلب درست می کنه. اشتباه مسلم همینجا بود.

با آن سران ضد انقلاب جلسه بعد را در اسرائیل برگزار کردند و تصمیمات آنها این بود: ما باید با ۷۰ عامل وارد شویم. ۷۰ تا مجتهد باید درست کنیم که تحت نظر ما باشند و برای ایجاد انقلاب جدید و چالش جدید در زمینه اقتصادی و مذهبی آنها را بکار ببریم. بایدبا مذهب علیه جنگ مذهب برویم، فولاد، فولاد را می برد.

باید بلایی که بر سر شوروی آوردیم بر سر ایران بیاوریم . بروید و درباره شوروی مطالعه کنید. اینها کلید واژه ها هستند خودتان دنبال پژوهش باشید. اگر این شهدا را دوست  دارید اگر اعتقاد به این شهدا دارید. شهدا این را نمی خواهند که من بگم آقا جنگ کردن کجا را فتح کرده اند؟

آنها یک وجب خاک را نداده اند من چی؟

من بایستم و نگاه کنم که مجلس بیاید در عرض ۲۰ دقیقه همه هستی مرا تو قرارداد بنویسند و بفروشند.

در آمریکا بخاطر اینکه برجام را نقض کنند سه تا نه ساعت با یکدیگر بحث میکنن آنوقت ما در عرض ۲۰ دقیقه (آقای لاریجانی محبت کردند) ۲۵ سال قرارداد رو عقب انداختیم. ما تا ۲۵ سال آینده رشد نداریم.

مردم ما کاری نداریم دنیا در حال گذر است. میرن و میان  ولی همین روش که الان داریم: به من چه و به تو چه راه انداختیم. ولش کن غزه چیه؟ لبنان چیه؟

اگر همین روش رو ادامه بدیم کافی است همین شهدای محله شما روز محشر به شما نگاه نکنند ، بعدش به کی پناه ببریم.

“** انسانی که شهدایی نشد به خدا قسم حسینی نمی شود**”

“** انسانی که حسینی نشد مهدوی نمی شود**”

“** باب مهدوی شدن ، باب حسینی شدن، شهدایی شدن است**”

چرا آنها را غریبانه دفن کردید. هی میاد داد میزنه کار کردید ، قهرمانید. قهرمان چی هستند؟ میدونید چرا شهدا قهرمانند؟ به خاطر اینکه ساکت اند ، حرف نمی زنند، آروم هستند.

 

آقا میره تو جمکران پناه می بره به جمکران دو روز آنجا می مونه و در سخنرانیش میگه: اگر استکبار و سلطه داخلی و خارجی بیشتر از این فشار بیاورد رهبری حسینی عمل می کند و حسنی عمل نخواهد کرد.

در انتخابات بعضی ها جدا شدند. ۱۵ استاندارد خروج از دولت اعلام کردند، .  وزیر را خارج از دولت انتخاب کردند و آنها الان وزیرند.

شما در رای دادن آزاد هستید . در رأی دادن شما ، من چیزی رو انتخاب نمی کنم. یعنی شرایطی که الان حاکم است . سالهای ۸۲  بحث خواص و عوام را بروید مطالعه کنید.

مردم فردای قیامت باید جواب پس بدهید. نگوئید آگاه نبودم . گوش نکردیم نفهمیدیم که چه گفت. انتخابات باید برگزار شود نه یک روز زودتر و نه یک روز دیرتر که وزیر کشور همان زمان برمی گردد و می گوید: آقا جان اصلا انتخاباتی تیست . جنگ عراق است از اون طرف هم افغانستان همه جا داره به ما حمله میکنه ، زمان جنگ است چه انتخاباتی؟

در آن زمان فشار آوردند به مقام معظم رهبری. آقا گفت: باید انتخابات برگزار بشه و چه انتخاباتی برگزار شد.

یه گروهی از حزب ا.. آمدند و به آقای حداد عادل رأی دادند.

میگه دو شاخه دارن اول خود امام حسین و دوم جایی که نوشته باشه امام حسین(پرچم) ما اشتباه کردیم جنگ را از کربلا شروع کردیم. ما باید جنگ را از افغانستان شروع می کردیم شاید موفق می شدیم.  ما آنها را تحریم کردیم در صورتی که باید حسین رو میزدیم بریم جایی که پرچم نوشته امام حسین ع.

چه جوری امام حسین رو بزنیم . هیأت های شهرستانها – تو چالوس مازندران، یک محله که ۱۰۰۰ نفر جمع میشن هست ۵۰۰ نفر در این هیأت جمع می شوند. اگر شما شک دارید من شما را جمع کنم به دفتر سید صادق شیرازی ببرم. حالا هرچی برمیگرده با واسطه به من میگه ۵۰۰ میلیون به تو میدیم (آقای رهدار در جریان هست موسسه پژوهشکده ابوریحان بیرونی) فقط امشب عکس آقا را بسوزون . می خواهند بزنند دیگه.

من سریع رفتم بیرون از اون دفتر و مستقیم رفتم پیش آقای ….  گفتم آقا ۵۰ میلیون پول می دهند چکار کنم. زنگ زدم به دفتری گفتند حرام مطلق است. گفتم آقای رهداری حالا که حرام است شما به ما ۱۰۰ تومن بده . بگذریم ببینید آنها ججوری دارن کار میکنند.

۹، ۸ ساله آقا می فرمایند قمه نزنید ولی باز تو این خیابانها قمه میزنند تو سر خودشون. آمدن ۱۵۰ شبکه درست میکنن صبح تا غروب به آن شبکه زنگ میزند.  مردم متدین اند باید مثل خودشون از راه دین وارد صحنه شد .

اگر غافل باشیم اگر اینها رو نفهمیم و بی خیال شویم ، به من چه به تو چه راه بیاندازیم .

بچه مذهبی سینه زن ، پرچم جمهوری اسلامی ایران به دست توست

توی میدان انقلاب میگرده و میگه مرگ بر ضد ولایت فقیه . اینها از بورکینافاسو نیومدن اینها رو مردم باید بدانند که چه کسی اینها را وارد کرده که داخل خیابانها راه بیفتند.

بعضی از علما گفتند حالا اسم ببریم . سال گذشته از این حرفها نمیزدیم. ولی مردم یه چیز را به شما بگم خیالتون راحت کنم ، پارت به پارت این سرزمین و خاک اینطورم نیست که ما ۲۰۰ هزار شهید بدیم بعد بیا سهام بفروشه یا برداره بره . بعد انقلاب ما ختم بشه به معاویه. ما پای کاریم.

اصلا ما برای چه بریم سوره دفاع کنیم ؟ داعش عددی نیست .

اصلاً اون نفوذ نظام جمهوری اسلامی ایران درست است ما به یک دیوار سختی خوردیم واقعاً دیوارش محکمه. آنقدر اصرار دارند ، آنقدر مقاومت دارند ، آنقدر شجاع هستند که آدم گاهی میمونه این همه شجاعت از کجا آورده اند.

چرا این حرفها رو میزنم مقاوم بودن مگه چی میدن . دیگه تعارف نکنیم طرف ساعت ۲:۳۰ نصف شب می آمد داد و بیداد می کرد. چرا میگم مقاومت برای اینکه اولین باری که ما از خاک لبنان وارد خاک روسیه  شدیم. همان سال اولی که هوایی نمیشد رفت یکی از پاسدارها رو گرفته بودند مجبور شدیم رفتیم توی کوه بعلبک  از ارتفاعات شهر بعلبک و از اونجا رفتیم توی شهر دمشق و زینبه ./ ۳۰۰ مترب مزار حضرت زینب تیر اندازی میکردند و تو گنبد میزدند. بعضی از بچه ها میرفتند و جلو گنبد می ایستادند و سپر بلا می شدند.

نزدیک به ۳۰ تونل کندن تونل های ۲۰ کیلومتری ،۱۵کیلومتری، ۱۲کیلومتری،۴۰ کیلومتری، ۴۵ کیلومتری

زیر خاکهای عراق و سوریه یک طوری هست که مثل ساروج میمونه چه جوری شما ۴۰ کیلومتر تونل می کنید براچی؟ برای اینکه غرور من و تو شیعه را بشکنند.

زینب مضطر بشه دست رو دست بزار …… تل زینبیه ، هیچ حرفی برا گفتن نداشته باش

اینم برا امروز و فردا نیست داعش پدیده امروز نیست داعش برا امروزنیست از کوچه های بنی هاشم است

حمزه سیدالشهدا، مگر جگرش رو در نیاوردن این یه چیز جدید نیست . اومدن از حزب الله کپی برداری کردند این افراد رو مذهبی بار آوردن یارو با اعتقاد میاد میجنگه ولی پیروز شدیم،من یک سال و نیم پیش گفتم ما پیروز شدیم چون جنگ دیگه مردمی شد.

برگردیم رو سر اینکه ما کجا کار هستیم تا بتونیم جلوی توطئه این همه دشمن و دوست را بگیریم . دید الان آقای مطهری چه چیزایی میگه، لق لقه های زبانش را بگیرید، گاهی وقتا گوش میکنم نمیدونم چه بگم، اصلا حرفهای می زند برای زمان بچه ها فوراً می چسبونه به مقام معظم رهبری

عکس اول برای جناب اقای مرادخانی است. ایشون وقتی وارد سوریه میشودچه بدبختی . ما یک روز در قرار گاه خاتم نشسته بودیم اقای سید شفیع معاون اقای سلیمانی ایشون وارد شدندمثل ادمای پدرمرده امدن جلوی من نشستند گفت من میخوام برم سوریه. گفتم بابا زمان بازنشستگی شماست سوریه میخوای بری چکار ؟ گفت نه باید برم

ولی چه جوری رفت ؟ معامله وقتی با خدا میخواهیم بکنیم باید اون معامله خوشکل رو انجام بدیم – دیدید یه کسی وقتی میخواد صدقه بده ….

شهید مرادخانی زمان بازنشستگی ۷۰ میلیون پول بهش میدن شما بازنشسته اید برو دنبال کارت

اما حواله کجا باز شد ؟ سوریه

قبل از اینکه بره سوریه با هم به مشهد میریم . داخل حرم دور حرم می ایسته . از پشت تکیه میده به دیوار میگه امام رضا ( ع) من شهادت میخوام امام رضا میشه من شهید بشم امام رضا من زندگیم رو کردم امام رضا معبر تازه باز شده من دوست ندارم همینجوری بمیرم بیا واسطه گری کن و شهادت را نصیبم کن

ایام اربعین با هم میریم سواتر هواپیما در حال رفتن به نجفبهش زنگ میزنند که اقا نوه ی دومت به دنیا اومده بابا ولش کن دنیا خیلی کوچیکه بگو عکسش رو برام بفرستند

میگن بابا الان تو فرودگاه موبایل کار نمیکنه میره بین راه بعد از موکب امام رضا پیام میاد که فلانی برگرد باید بری سوریه . ساعت ۹ شب من دویدو طرفش گفتم که پیام برمنم اومده گفت بریم . دوباره بهش گفتم مرادمیشه تو نیای برو خونه برگرد . گفت نه بریم گفتم چس برو زیارت و برگرد گفت نه بریم . یکی از دوستان اقای مجید  فرمانده یگانی بوده که مراد میخواسته بره اونجا . گفت میرم پشت چادر تکیه میدم یه موکبی برا عراقیها که در اونجا ماساز میدادن ۲۰ میلیون میده به اون موکبه میگه این ۲۰ میلیونه رو شما خرج کن

مجیدی میگه رفت پشت خیمه پفت امام حسین من که دارم میرم دیدنی خواهرت حضرت زینب من هیچی به خواهرت نمیگم

وقتی این حرفا رو شنیدم خیلی ترسیدم

با گریه و زاری دوتایی باهم میایم سوار هواپیمامیشیم میریم دمشق

حلب یک تک تیرانداز بسیار بسیار ماهر – حالا حتمااونجا یک راهیان نورراه میفته – دارن استارتشو میزنن – یک سوله ای هست نزدیک به ۵۰ متر ارتفاع داره  ۳۷- ۳۸ تا تک تیراندازاونهایی که کالیبر ۲۰ هستند. تک تیراندازایی با یرد ۳ کیلومتر ۴ کیلومتر . این تک تیراندازا اگر سر بیرون می اوردی میزد . حالا سوا از ایناگر میفهمیدند اگر یک نفر اومده اونجا فرمانده هست با موشک تاو میزدند به نفر . ۵۵ میلیون قیمت اون موشک هست.

تمام دنیا اومدن جنگ سوریه چرا؟چون نوک پیکان به سمت نظام جمهوری اسلامی هست

میره اونجا مبارزه میکنه ( شهید مرادخانی ) ۳- ۴ روز جنگ . تیر مستقیم میخوره تو سرش.

من از اینجا به بعدش رو کار دارم. وقتی شهید میشه همرزش بچه ی چالوس بلندش میکنه میارتش پشت جبهه . تشییع جنازه روز سوم ما می اییم تو عراق ۱۰-۲۰ نفر از مردم با خانواده هی گریه کنان از توی خیابان دارن رد میشن میریم جلو که چه شده. هی صدا می زنند حسین حسین میگن و میان – ما نفهمیدیم جریان چیه ؟

یه فرد عرب ما رو گرفت و گفت چه مرد مهربونی بود ( شهید مرادخانی ). گفتم چه جور مردی بود؟ گفت اول اینکه ایشون خرجی مارو میداد عزیزان ۲۰ میلیون پول مساوی اهست با حقوقی که داخل مجلس تصویب شد

سه روز و سه شب عربا عزا گرفتند. خونه نیومدن مینشستند و گریه میکردن برای شهید سردار مرادخانی

یه جلسه ای که ۳۸ نفر از فرماندهان نشسته بودند. سردار همدانی برای مقام معظم رهبری توضیح می داد اگر اونا سوریه رو بگیرند عراق رو بگیرن مارو بیچاره میکنن میان سراغ ایران

و اونجا یک طلبه میگه از شما گفتن و از ما به سر دویدن

مقام عظمای ولایت برمیگرده میگه چی بگم دیگه کار از گفتن گذشته

بسیجی باید وسط میدون باشه . دنبال ( شهید ) همت هم نگردید به خدا قسم همین بر و بچه ها شما که نشستن اینا همشون همت اند اینا عاشق اند .

یه خاطره از یه شهید بگم والسلام

شهید نظام فرخیان ۶۲ سال سنش بود پیرمردی بود که تو نانوایی کار میکرزد توی چند بار رفتن به جبهه و برگشتن . این عشقش اونجا بود که ما رو دعوت کنه اونجا یک لیوان چای

من براتون بگم خنده داره . واقعا اونجا چای تو استکان طلا بود از بس تو این لیوانهای چلاستیکی به ما چای می دادن . اونوقت ما رنگ چای رو هم نمیفهمیدیم به چه صورت است چون تمام لیوانها رنگش قرمز بود. حالا به هر شکل به ما چای مبداد کاری نداریم ( زجری بود اولا سرد نمیشد – ۲ ساعت باید صبر میکردی ) تمام عشقش این بود که به ما چای بده

شهید حجسین کاویانی یک پیرمرد هم سن و سال خودشمیگفت وقتی شما میرفتید قیل از شهادتش این میومد دونه دونه جای پوتین های شما رو می بوسید و سرمه ی چشماش میکرد

ما قبل از اینکه بریم والفجر ۸ بر میگرده چی میگه بغلم کرده میگه اقای مختاری دوست دارم مثل امام حسین تیکه پاره بشم

ما داخل فاو تمام لشکر تو فاوند . به کجا حمله کردند به مهران با کمبود نیرومواجه شدند پیر مرد و میفرستند به خط مقدم میره اونجا هلیکوپتر میزنه ماشین رو تیکه پاره میکنه تمام جسدش رو جمع کردن ۵ کیلو هم نمیشد

اگر بخواهیم می توانیم

ما مدیون اینا نیستیم ؟ ما میگوییم اونایی که سر کار هستید ما از شما طلبکار نیستیم. بینی و بین اللهی به رزمنده ها بدهکارید . یه فکر به حال بدهکاریتون بکنید

شما چهار روز دیگه میرید مسئو ل می شوید . بچه ها جوانها من دست شما رو میبوسم قدم شما روی چشم من . بچه ها اگر ما از شهدا فاصبه بگیریم گم میشویم بی راهه میرویم خدا رحم کنه شهدا روح اند

شما کربلا رو ببینید علما نشستند عذر خواهی میکنم ۲۰۰ اسیرن میرن مدینه شما در تاریخ بخوانید یک اشتباه از این ۲۰۰ اسیر شما پیدا نمیکنید چرا؟ چون اگر کسی بغلتون باشه اشتباه نمی کنید . شهدا روح اند باید کنار هم باشیم اگر نگاهشون رو از ما بگیرند کارمون تماکم است اینها هستند که دست مارو میگیرند

“”.

 

همچنین در پایان این مراسم حاج آقا زارعی به مدیحه سرایی و بیان مصایب اهل بیت و ایام فاطمیه پرداخت.

 

 

 etoro review


نویسنده : نویسنده :admin  دیدگاه ها : دیدگاه ها : 0    تاریخ : تاریخ :اسفند ۲۲, ۱۳۹۵

پاسخ دهیدتمامی حقوق برای ستاد بزرگداشت یاد و خاطره شهدای چاه شرف محفوظ می باشد .

ترجمه شده توسط : ماندگار وب